Срочно помогите!! Тіло вільно падало протягом 6 с. Визначити висоту, з якої падало тіло й кінцеву

швидкість падіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Александр.

h=g*t^2/2=10*6^2/2=180 м