Якої швидкісті набуває автомобіль за 10с, якщо рухаючись із стану спокою за перші 5с долає шлях 25м?


Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

s=25 м    t1=5 c    t2=10 с    vo=0    v2=?

===

s=a*t1²/2

a=2*s/t1²=2*25/5²=2 м/с²

v2=0+a*t2=2*10=20 м/с    (72 км/ч)

======================