у результаті повного згоряння тротилу масою 2 кг виділяється 30 MДж енергії. Чому дорівнює питома

теплота згоряння тротилу

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриахметова Зарина.
Q = q*m → q = Q/m = 30 МДж/2кг = 15 МДж/кг.