Знайти зміну внутрішньої енергії 1 кг льоду при його нагріванні від -40 градусів цельсія до +40

градусів цельсія та охолодженні до початкової температури

Ответы на вопрос

Отвечает Торский Никита.

Дано:                               ΔQ=Qнагр.-Qохол.

m=1кг

c=210Дж/кг°С                 Qнагр.=сmΔt=210*1*(40-(-40))=210-80=130Дж

tпоч.=-40°С                      Qохол.=-сmΔt=-(210*1(40-(-40)))=-130Дж

tкін.=40°С                             ΔQ=130-(-130)=260Дж

Знайти:

ΔQ-?