допоможіть дуже потрібно у воду масою 400г узята за температури 20C° долили 100г гарячої води що

має температуру 70C° Якою буде температура води ???

Ответы на вопрос

Отвечает Петушков Иван.
M1=400г
t1=20°C
m2=100г
t2=70°C


Решение:
m = m1+ m2= 400+100=500г
t=t2-t1= 70- 20= 50°C
t(H2O) = 500: 50=10°C
Ответ: 10°С