1. Японський селекціонер Томоюки Воно вивів сорт кавунів, які мають кубічну форму. Він запевняє, що

не користувався при цьому ніякими механічними пристосуваннями або хімічними препаратами. Новий сорт кавунів дуже зручний для зберігання і транспортування. Оцініть масу такого кавуна, якщо довжина його сторони дорівнює 20 см, а густина кавуна близька до густини води і дорівнює 1000 кг/м3. Якою б була маса кавуна, якщо б він підріс ще на 5 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ремжа Екатерина.
M= густина * об'єм
m = 1000 кг/м^3 * 0,002м^3(20см = 0,2м=0,002м^3) = 2кг
А якщо збільшиться, то
m = 1000кг/м^3 * 0.0025м^3= 2,5 кг