літак виконує мертву петлю радіусом 800м і рухається по ній зі швидкістю 720км/год. з якою вагою

пілот масою 70кг тиснутиме на сидіння літака у верхній і нижній точках петлі

Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.

Знайдемо доцентрове прискорення а(доцентрове) = v^2 / R ,а =0,5 м/с^2

У нижній точкі P= m(g - a), Р = 665 Н

У верхній точці P= m(g + a), Р= 735Н