12 сталевих пилок, по 150 грам кожна, нагрівають до 750 С (вишнево-червоне розжарення) і опускають

у 8 кг машинного масла при температурі 10 градусів С. Нехтуючи нагріванням посудини, визначте остаточну температуру масла?

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Взял данные:

c1(стали)=460 Дж/кг/К       с2(масла)=1670 Дж/кг/К

q=q1-q2=m*c*Δt= 0.150*12*460*(750-10)=612720 Дж


m*c* t2+ m2 * c2 * t2=q

t2=q/(mc+m2c2)=612720/(1.8*460+8*1670)=43

t0+t2=53⁰