Підкажіть будь-ласка що це? Тверда речовина на нагрівання 1 кг якої на 1*С необхідно 250 Дж енергії


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаревич Ева.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 кг

Δt = 1°C

Q = 250 Дж

___________

c - ?

Из формулы:

Q = c·m·Δt

удельная теплоемкость:

c = Q / (m·Δt) = 250 / (1·1) = 250 Дж/(кг·°С)

Вещество - серебро.