Швидкість літака 720км/год скільки пролетить літак за 5хв


Ответы на вопрос

Отвечает Назипов Ранис.

Si

5 хв.=5*60с.=300 с.

720 км/год= 200 метров /секунд

Решение:

S=V*t

S=200*300=60000 м = 60 км

Ответ:S=60 км