На скільки змінилась висота орбіти космічного корабля, якщо швидкість його обертання навколо землі

зменшилась з 7,8 км/с до 7,6 км/с? Маса Землі становить 6*10^24 кг, а радіус - 6400 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайко Александр.

дано V1=7,8 км\с     V2=7,6 км\с     h2-h1- ?

V1=√GM\(R+h1)=√G*M*R\*R(R+h1)=Vo*√R\(R+h1)

Vo²\V1²=1+h1\R

7,9²\7,8²=1+h1\R

h1=165,15 км

Vo^2\V2^2=1+h2\R    R=6400 км

h2=515,26

Δh=h2-h1=350 км

Ответ увеличится на 350 км