Визначте струм короткого замикання батареї з ЕРС 12В, якщо при підключенні до неї опору 2Ом струм в

колі 5А

Ответы на вопрос

Отвечает Бесштанько Ангелина.

E-I*R=I*r   r=(E-I*R)/I=(12-5*2)/5=0,4 Ом

Ik=E/r=12/0,4=20 A