Допоможіть будь ласка з розв'язком!!!!!! Визначити струм короткого замикання джерела е.р.с. 12 В,

якщо при підключенні до нього опору 2 Ом, струм у колі буде 5 А.Дано: E = 12 В |R = 2 Ом |I = 5 А |--------------I (коротке замикання) - ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Берш Вова.

Відповідь:

30A

Пояснення:

e(EPС) = 12B; R = 2 Ом; I = 5А

За законом Ома для повного кола:

I = \frac{e}{r + R} = > r = \frac{e}{I} -R = \frac{12}{5} - 2 = 0,4Ом

Сила струму короткого замикання: I = \frac{e}{r}  = \frac{12}{0,4} = 30A