6. За день туристы прошли 22 km. 3 часа он шли со скоростью 4 km/h, а остальное ра стояние со

скоростью 5 km/h. Сколько вр мени туристы были в дороге?с условием поставлю​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Дарья.

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 4 = 12 (км) - прошли туристы за 3 часа

2) 22 - 12 = 10 (км) - составляет оставшийся путь

3) 10 : 5 = 2 (часа) - были в оставшемся пути

4) 3 + 2 = 5 (часов) - всего были туристы в пути

Отвечает Зуева Влада.

Відповідь:

Дані:

Відстань: 22 км

Час, пройдений зі швидкістю 4 км/год: 3 години

Час, пройдений зі швидкістю 5 км/год: решта часу

Щоб знайти загальний час, проведений в дорозі, можна скористатися формулою:

Час = Відстань / Швидкість

Розрахуємо час, проведений зі швидкістю 4 км/год:

Час1 = 3 години

Розрахуємо відстань, яку пройшли зі швидкістю 5 км/год:

Відстань2 = Відстань - Відстань1 = 22 км - 3 години * 4 км/год = 22 км - 12 км = 10 км

Розрахуємо час, проведений зі швидкістю 5 км/год:

Час2 = Відстань2 / Швидкість = 10 км / 5 км/год = 2 години

Знайдемо загальний час, проведений в дорозі:

Загальний час = Час1 + Час2 = 3 години + 2 години = 5 годин

Таким чином, туристи були в дорозі 5 годин.

Покрокове пояснення: