СРОЧНО! Визначте ЕРС та внутрішній опір джерела струму, яке під’єднане доповзункового реостата,

якщо при замиканні кола напруга на реостаті 3,4В, аструм в колі 0,7А. Коли повзунок реостата перемістили, то покази приладівзмінились відповідно 3,2В і 0,9А. Чому дорівнює струм короткого замикання? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иманалиева Дарья.

Ответ:

I=ε/R+r

ε=I₁(R₁+r)    ε=I₂(R₂+r)

I₁(R₁+r)=I₂(R₂+r)  

I₁R₁+I₁r=I₂R₂+I₂r

I₁r - I₂r=I₂R₂ - I₁R₁

r(I₁-I₂)=I₂R₂ - I₁R₁

r = (I₂R₂ - I₁R₁)/(I₁-I₂)

r=(1·1,9-3,9·0,5)/(0,5-1)=-0,05/-0,5=0,1

ε=0,5·(3,9+0,1)=0,5·4=2

Объяснение: