Два тіла масами 8 і 2 кг падають з однакової висоти .Потенціальна енергія якого тіла буде меншою


Ответы на вопрос

Отвечает Руслан Айым.
Решение:
E1=m1gh=8×10×1=80 Дж
Е2=m2gh=2×10×1=20 Дж
У второго тела потенциальная энергия будет меньшей