З яким прискоренням рухається електрон між пластинами конденсатора, який заряджений до напруги 200

В? Відстань між пластинами 20 мм. НАПИШИТЕ дано и решения пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Серикбек Сапар.

дано U=200 В     d=0,002 м     a- ?

E=U\d=200\0,002=1*10^5 В\м

а=F\m=Ee\m=1*10^5*1,6*10^-19\9,1*10^-31=0,88*10^17 м\с2