З якою швидкістю відномно поверхня Землі рухаються нижня точка велосипедного колеса,центр колеса і

його верхня точка,якщо велосипед рухається зі швидкістю 5 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Юлия.

нижняя точка колеса неподвижна относительно земли v = 0

центр колеса (ось) движется относительно земли со скорость v = 5 м/с

верхняя точка колеса движется относительно земли со скорость v = 10 м\с

Отвечает Буйлов Никита.

Нижня точка колеса рухається відносно велосипеда зі швидкістю  -5 м/с. Отже, її швидкість відносно землі Vв = 5 - 5 = 0 м/с.


Центр колеса не рухається відносно велосипеда. Отже, її швидкість відносно землі Vв = 5 + 0 = 5 м/с.


Верхня точка колеса рухається відносно велосипеда зі швидкістю  5 м/с. Отже, її швидкість відносно землі Vв = 5 + 5 = 10 м/с.