Помогите пж даю 40 балов: Тіло почало зісковзувати з похилої площини висота ті довжина якої

становлять 30 і 50 м відповідною Коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,25. Визначте прискорення та час руху тіла похилою площиною

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Игорь.

h=30 м    L=50 м    μ=0,25   a=?

===

Проекции сил

m*g*sinα - μ*m*g*cosα=m*a  (Ось вдоль наклонной)

a=g*(sinα - μ*cosα)

sinα=h/L=30/50=0.6

cosα=√(L²-h²)/L=√(50²-30²)/50=0.8

a=10*(0.6*0.25*0.8)=4 м/с²

==========================