Довжина меншого плеча важілляи 5 см більшого 30 см. На менше плече діє сила 12H. Якк силу треба

прикласти до більшого плеча , щоб важіль був у рівновазі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Паскевич Кристина.

F1 * L1 = F2 * L2

F2 = F1 *L1 / L2

F2 = 12 Н * 5 см / 30 см = 2 Н