Велосипедист, який рухається зі швидкістю 9 км за год, різко зупиняється. Визначити гальмовий шлях

велосипедиста, якщо середня сила тертя 400Н, маса - 80 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

S=V^2/2*a   a=F/m     S=V^2*m/F=2,5^2*80/400=0,625 м