Визначити оптичну силу розсіювальної лінзи коли відомо, що предмет розташований перед нею на

відстані 40 см, дає уявне зображення, зменшене в 4 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Канцыр Адриан.

дано Г=1\4    d=40 см   D- ?

Г=f\d   I fI=d\4=10см

так как линза рассеивающая то   f<0

D=1/d+1\f=1\0,4-1\0,1=-7,5 дптр