На спиртівці нагріли 300 г води від 15 до 75°С.Визначте ККД нагрівника,якщо на нагрівання витрачено

8 г спирту.

Ответы на вопрос

Отвечает Красноярский Даня.

ККД = (Ап / Аз) * 100%

Ап = cmΔt

Аз = qm₂

ККД = cmΔt * 100% / qm₂ = 4200 * 0,3 * 60 * 100 / 29000000 * 0,008 = 7560000 / 232000 = 32,5862 ≈ 32,6 %