На спиртівці нагріли 300 г води від 15 до 75 ° С. Визначте ККД нагрівника, якщо на нашоівання

витрачено 8г спирту.

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ:

Дано:

M = 300 г = 0,3 кг

t1 = 15 °C

t2 = 75 °C

m= 8 г = 0,008 кг

с = 4200 Дж/кг*°С

q = 30 * 10^6 Дж/кг

η - ?

Объяснение:

η = Qпол./Qзат. * 100%

η = ( cM( t2 - t1 ) )/( qm ) * 100%

η = ( 4200 * 0,3 * ( 75 - 15 ) )/( 30 * 10^6 * 0,008 ) * 100% = 31,5%