Мікро процесор компютера обиртається 3000обертів за 1 хвилину який є період обертання


Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.
T=t/n=60/3000=0.02
Как получить формулу
v=n/t
v=1/T
1/T=N/t
T=t/N