Яка маса тіла якщо на висоті 5 м воно має потенціальну енергію 0.3 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Щурина Карина.
0,3 кДж = 300Дж
Еп = mgh
300 = m * 10 * 5
m =   \frac{300}{10 \times 5}  =  \frac{300}{50}  = 6kg