укажіть ( для лінзи з оптичною силою 5 дптр ) відстань до зображення предмета шо знаходиться від

лінзи на відстані 40 см

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.

D = 5 дптр. , f = 40 см

D = 1 / f + 1 / d => d = f / (D * f - 1) = 0,40 см / (5 дптр * 0,40 см - 1) = 0,40 см

d + f = 0,40 см + 0,40 см = 0,80 см