Визначте масу метеора, який рухається зі швидкістю 40 км/с і має кінетичну енергію 40 ГДж


Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.

Дано:

V = 40 км/с = 40 000 м/с = 4·10⁴ м/с

Ek = 40 ГДж = 40·10⁹ Дж

___________

m - ?

Из формулы

Ek = m·V²/2

находим массу метеора:

m = 2·Ek / V²

m = 2·40·10⁹ / (4·10⁴) ² = 50 кг

Ответ: 50 кг