Два візки при взаємодії набули швидкостей 1м/с і 2м/с. Яка маса більшого візка, якщо маса меншого

0,5 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Лузько Юлия.

По закону сохранения импульса m1V1=m2V2,,

0.5*2м/с=m2*1м/с,, m2=1кг