Автомобіль проїхав 5 км за 5 хв, а наступні 9 км проїхав за 400с. Знайдіть середню швидкість руху

автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.
5 мин = 300 с
5 км = 5000 м
9 км = 9000 м
 < v >  =  \frac{5000 + 9000}{300 + 400}  = 20( \frac{m}{c} )