Вантаж масою 500 кш рівномірно підіймають на висоту 10 м за 20 с. Якою є корисна потужність

піднімального пального пристрою?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

N=A/t

A=F*S       ⇒ N=mgh/t=500*9,8*10/20=2450 Вт=2,45 кВт

F=mg

Ответ: 2,45 кВт