Я не можу розібрати задачу по фізике Вантаж масою 300 кг рівномірно піднімають на висоту 10 м за

15с .Якою є корисна потужність піднімального пристрою.

Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

Ответ:

2 кВт

Объяснение:

m=300 кг    h=10 м   t=15 c    N=?

===

N=A/t

A=m*g*h

N=m*g*h/t=300*10*10/15=2000 Вт

======================