Протон влітає за швидкістю 10⁶ м/с в однорідне магнітне поле з індукцією 10 мТл перпендикулярно

лініям магнітної індукції поля. Визначте радіус кривизни траєкторії руху протона.

Ответы на вопрос

Отвечает Емалетдинова Диана.

m*V^2/R=q*B*V    R=m*V/q*B=1,6*10^-27*10^6/1,6*10^-19*10^-2=1 м