Обчислити енергію та частоту червоних хвиль довжиною 740 нм


Ответы на вопрос

Отвечает Трыкова Ника.

E=h*c/L=6,63*3*10^8/740*10^-9=2,7*10^-16 Дж

v=c/L=3*10^8/740*10^-9=4*10^14 Гц