Обчисліть енергію та частоту хвиль довжиною 740 нм?


Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.
Дано:
Лямда L = 740 нм = 74 * 10^9 м
с = 3 * 10^8 м/с
h = 6,62 * 10^-34 Дж * с
Найти - частоту V -?
Формула:
Е= hc\лямда L
E = hv
v = E * h
Решение:
Е = 6,62 * 10^-34 Дж * с * 3 * 10^8 м/с\ 74 * 10^9 м = 0,26 * 10^-17 Дж
V = 0,26 * 10^-17 Дж * 6,62 * 10^-34 дж * с = 1,77 * 10^-17 Гц