Швидкцсть тіла, що вільно падає, на висоті 7 м від поверхні землі 10м/с. з якої висоти падає тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Шаталов Илья.

h=7 м    v=10 м/с   H=?

===

m*g*H=m*v²/2 + m*g*h

h=v²/(2*g) + h=10²/(2*10) + 7=12 м

==========================