Тіло рухається зі сталим прискоренням а=-1 м/с^2 вздовж прямої. Початкова швидкість V0=10 м/с.

Через який час тіло зупиниться?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Маришка.
A = ( v - v0 ) \ t
at = v - v0
t = ( v - v0 ) \ a
t = ( 0 - 10 ) \ -1 = -10 \ -1 = 10 ( c )