СРОЧНО!!! до кiнцiв важеля довжиною 1м пiдвiшенi вантажи 7кг и 13кг на якiй вiдстанi вiд середини

важеля треба помiстити опроту щоб важiль перебував у рiвновазi

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Владимир.

L=1 м    m1=7 кг    m2=13 кг   Δx=?

===

m1*g*(L/2 +Δx)=m2*g*(L/2 - Δx)

Δx=(m2-m1)*L/(2*(m1+m2))=(13-7)*1/(2*(7+13))=0.15 м   (15 см) в сторону m2

========================================