Оберіть період і частоту коливань радіохвиль , якщо довжина хвиль , на яких працює радіостанція ,

становить 2,4 м .

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Антон.

Частота радіохвилі

f=v/λ = \frac{300000000}{2.4} =125000000 Гц

Період

T=\frac{1}{f} =\frac{1}{125000000} =0.000000008 c = 8 нс = 8×10^{-9}с