У повітрі тіло важить 75 H , а у воді - 71 Н. Обчисліть архімедову силу


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

P1=75 H    P2=71 H   Fa=?

===

P1=P2+Fa

Fa=P1-P2=75-71=4 H

=======================