Срочно і чим по швидше!!! Два динамометри, з'єднані гачками,розтягують у протилежні боки.

Видовження пружин першого і другого динамометрів відповідно дорівнюють 2 і 2,5 см. Сила пружності, яку показує перший динамометр, дорівнює 1H. Визначте жорсткість пружин обох динамометрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Найдемо силу струму у другому резисторі I2 = U2/R2, I2 = 12 В / 6 Ом = 2 A

При послідовному з'єднанні сила струму однакова на всіх резисторах

I = I1 = I2 = I3 = 2 A

Найдемо загальний опір ділянки R = R1 + R2 + R3, R = 3 Ом + 6 Ом + 9 Ом = 18 Ом

Визначимо загальну напругу U = I·R, U = 2A·18 Ом = 36 В

Відповідь U = 36 В