При напрузі 1,2кВ сила струму в колі однієї з секцій телевізора 50мА. Чому дорівнює опір кола цієї

секції ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротенко Вероника.
R=U/I= 1200/0.05=24000Ом= 24kОм