електричний паяльник підключений до джерела струму напругою 100 В . Опір нагрівального елементу

паяльника в гарячрму стані дорівнює 220 Ом. Яка сила струму в нагрівальному елементі?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Михаил.

i = u/r = 100B/220Ом = 0,45А.