Яка маса посудини,якщо її маса разом з 1л гасу дорівнюж 1,2кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберген Бексултан.

Густина гасу 800 кг/м3,  знаючи що 1л = 0,001 м3, маємо

м(гасу)= рV= 800*0.001=0,8 кг

м(посудини) = м-м(гасу)= 1,2-0,8=0,4 кг