дві однакові кульки, заряди яких відповідно 5нКл та -1нКл, доторкнули одну до одної і розвели на

попередню відстаню. У скільки разів змінилась сила їх взаємодії?

Ответы на вопрос

Отвечает Бека Бекзат.

F1= kq1q2/R^2= k * 1 * 5/R^2= 5k/R^2

Кульки доторкнули

q1+q2/2=q3=2нКл

F2=kq3q3/R^2=k*2*2/R^2=4k/R^2

Находим отношение F2/F1=4/5= 0,8

Змінилося(збільшилося) у 0,8раз

Отвечает Антонов Антон.
Вооооооооооооолоооооотт