рух матеріальної точки масою якої з кг описується рівнянням x=15-7t-3t2 знайдіть зміну імпульсу

тіла за перші 3 c їїруху

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

x=15-7t-3t^2;

Vo=-7

a=-6

V5=Vo+a*t=-7+(-6)*3=-25

Минус указывает на направление

"дельта"p=3*25-3*7=54(кг*м/c)

Ответ: 54 кг*м/c