знайдіть внутрішній опір джерела струму, якщо сила струму у колі 0,5 А, EPC 5 B і його опір

становить 8 ОМ

Ответы на вопрос

Отвечает Самыкина Катя.

E=I*(R+r)

5=0,5*(8+r)

10=8+r

r=2 Ом