Брусок масою 2 кг за допомогою пружини жорсткістю 59Н\м рівномірно тягнуть уздовж стола. Чому

дорівнює видовження пружини, якщо коефіціент тертя між бруском і столлм становить 0. 25?

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Алексей.

k=59H/м

m=2 кг

μ=0.25

--------

Δх-?

Сила трения Fт=μ*m*g

Сила упругости Fу=kΔx

Тк движение равномерно то они равны

μ*m*g=kΔx

Δх=μ*m*g/k=0.25*2*10/59≈0,08 м= 9 см