Чому дорівнює жорсткість пружини, якщо під дією сили 0,6Н вона розтягується від 78 до 90 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Степан.

k=F/Δx=0,6/(0,9-0,78)=5 Н/м