Жорсткість пружини дорівнює 4000H/см, сила пружності—10H. Чому дорівнює видовження пружини?


Ответы на вопрос

Отвечает Дастанов Дастан.

По з.Гука Fупр=к*х, тогда х=10/ 4000=0.0025 см =2.5*10^-5 м